odżywki


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sieci Fitness Club S4, której właścicielem jest Fitness Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) sieć Fitness Club S4, której właścicielem jest Fitness Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uprzejmie informuje, że: Siłownia tylko dla kobiet w Fitness Club Żytnia 15 to miejsce, gdzie w komfortowych warunkach odbędą Panie trening pod okiem dyplomowanych trenerów.

Zakładamy, że z owych treningów korzystać mogą tylko osoby bez jakichkolwiek przeciwwskazań lekarskich, w pełni zdrowe i sprawne fizycznie. Poniżej prezentujemy 2 typy treningów (dla osoby początkującej, a także zaawansowanej), rozpisane przez naszego trenera. Trener jest całkowicie do dyspozycji klienta, czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwem podczas treningu.

Indywidualne podejście, naszej kadry trenerów i instruktorek, do potrzeb naszych Klubowiczów tworzy miłą atmosferę do treningu i ciężkiej pracy nad własną sylwetką, co owocuje szybką realizacją swoich założeń i celów. Miejsce kameralne, z dużą ilością sprzętu potrzebnego do wykonywania każdego rodzaju treningu. Firma została założona w Anglii w 1982r., w krótkim czasie stała się wiodącym sprzedawcą obuwia, odzieży oraz sprzętu sportowego na rynku Brytyjskim.

W ofercie VITAMIN-SHOP® znajdują się najlepsze suplementy i dietetyczne środki spożywcze wiodących producentów zarówno europejskich jak i amerykańskich a także odzież sportowa i akcesoria do ćwiczeń. Klub został stworzony przez Tony'ego Cowena, odpowiedzialnego za międzynarodowy sukces takich gigantów, jak Pure JATOMI i Fitness First. Osoby niszczące sprzęt lub urządzenia siłowni ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody, które wyrządziły.

Osoby korzystające z siłowni nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z siłowni również pod opieką osoby posiadającej odpowiednie kwalifikacje (trenera lub instruktora) za pisemną zgodą rodziców (złącznik nr 2). Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z siłowni w obecności rodziców lub prawnego opiekuna.

Grupy szkolne i zorganizowane (do 10 osób) mogą przebywać na siłowni wyłącznie pod nadzorem instruktora, nauczyciela wychowania fizycznego, który jest odpowiedzialny za porządek i ćwiczenia w podległej mu grupie. Od 1 maja w sprzedaży jest 30-dniowy Karnet OPEN+ z nielimitowan± ilo¶ci± wej¶ć na pływalnię Polonez oraz siłownię (w pawilonie obok pływalni) w super cenach: Swoim obszarem obejmuje strefę kardio, strefę maszyn z regulowanym obciążeniem, strefę wolnych ciężarów, pomieszczenie do treningu personalnego oraz szatnie i zaplecza sanitarne.

Cały sprzęt hotelowej siłowni pozwala na przeprowadzenie pełnego treningu wszystkich grup mięśniowych. Dzięki możliwościom wykonywania różnorodnych ruchów trening zapewnia wszechstronny ruch całego ciała, wzmacnia mięśnie, zwiększa gibkość oraz koordynację ruchową, a miękka powierzchnia trampoliny amortyzuje, dlatego nie obciąża stawów i kręgosłupa. Treningi nie wymagają od ćwiczącego dużej sprawności fizycznej, dlatego proponowany jest osobom początkującym.

Są to zajęcia interwałowe, zmiennym tempie: w jednej serii dwa ćwiczenia po 20 sekund x 4. Trening ten, choć krótki- jest bardzo obciążający dla organizmu, dlatego nie jest polecany osobom, które nigdy nie uprawiały sportu. Warto wspomnieć stanowiskach przeznaczonych do rozwoju wszystkich partii mięśniowych oraz możliwości dostosowania odpowiedniego poziomu obciążeń do indywidualnych potrzeb. Osoby przyczyniające się do niszczenia sprzętu ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.

Top